"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Заступник голови облдержадміністрації С.Вегеря привітав голову обласного об’єднання громадян „Спілка ветеранів прикордонних військ” Тихона Тимошенка з нагоди його 90-річчя та від облдержадміністрації вручив ювіляру медаль „За розвиток Запорізького кр

14 липня 2004 - 15:59

Привітати Тихона Михайловича  до Палацу культури „Орбіта” у Запоріжжі прийшло багато друзів, родичів і  колег. Заступник міського голови Олександр Панченко вручив ювіляру іменний годинник від імені Президента України.

Така пошана до ювіляра недаремна, адже  64  роки свого життя Тихон Михайлович присвятив праці на благо Вітчизни, з них 27 років служив у морських частинах прикордонних військ. У роки Великої Вітчизняної війни проходив службу в Амурській Червонопрапорній флотилії. За бойові заслуги має ордени „Червоної Зірки”, „Вітчизняної війни”,  „Богдана Хмельницького” і понад 30 медалей.  

У 1962 році Тихон Михайлович прибув до Запоріжжя. Протягом багатьох років займав керівні посади: був директором заводу „Металовиробів і ремонту механізмів” тресту „Запоріжбудмеханізація”, куратором будівництва обласного Будинку побуту, заступником директора профтехучилища № 43.  

Близько 30 років Тихон Тимошенко активно займається громадською роботою. На сьогодні він є головою обласної ради ветеранів прикордонних військ.

 

Читайте також