Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Борис Петров: «Категорія лікарів – працівників швидкої допомоги - повинна мати особливі преференції»

28 березня 2011 - 17:44

Про це заявив голова облдержадміністрації Борис Петров під час робочої поїздки на підстанції «швидкої невідкладної допомоги» Ленінського та Заводського районів обласного центру.

У ході спілкування з головою ОДА лікарі озвучили низку проблемних питань. Особливо проблемними, на їх думку, залишається забезпечення медичним обладнанням машин швидкої, це стосується в першу чергу дефібриляторів та дихальних апаратів. Керівників підстанцій сьогодні найбільше  хвилює кадрове забезпечення та рівень оплати праці лікарів і молодшого медперсоналу. Сьогодні, на жаль, молоді фахівці практично не йдуть працювати у «швидку».

- Я розумію молодих лікарів, - підкреслив Борис Петров під час зустрічі. – Швидка невідкладна допомога – це особлива робота, яку практично можна порівняти з роботою на передовій.  Якщо ми не зробимо певні преференції для цієї категорії лікарів, нові кадри в цю сферу так ніколи і не прийдуть.

Голова ОДА у ході поїздки ознайомився з роботою всіх підрозділів підстанцій,  побутовим забезпеченням праці та відпочинку персоналу «швидкої».

- У середу у мене буде  зустріч з міністром охорони здоров'я, під час якої я точно озвучу й запропоную варіанти вирішення проблем  «швидкої». Крім того, ми звернемося до мера обласного центру Олександра Сіна щодо підстанції у Заводському районі, умови цієї підстанції не відповідають не те що сучасним, а взагалі людським умовам роботи, - заявив керівник області.

Робочі поїздки голови облдержадміністрації проходять в рамках діалогу влади та громади. Проблема роботи «швидкої допомоги» також обговорювалися під час зустрічі голови облдержадміністрації з керівниками ЗМІ регіону. 

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Шлях молоді до ЄС»: у Запоріжжі відбувся масштабний захід до Дня Європи

Здорова їжа – здорова нація: у Запоріжжі стартувала комунікаційна кампанія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 364 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність