Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для бізнесових кіл регіону пройде конкурс

5 серпня 2011 - 09:55

Для бізнесових кіл регіону пройде конкурс

До Дня підприємця в області пройде конкурс серед представників бізнесових кіл, до участі у якому запрошують фізичні особи – підприємців, керівників і працівників малих підприємств (юридичних осіб),  представників громадських організацій, об’єднань підприємців, які протягом року активно сприяли розвитку підприємництва.

Конкурс передбачає не тільки класичні номінації «Краще мале підприємство – 2011», «Кращий підприємець – 2011», «Бізнес леді – 2011», «Молодий підприємець – 2011», «Кращий роботодавець – 2011», «Кращий виробник – 2011», але й такі як «Бізнес-пара – 2011», «Бізнес-династія – 2011», «Бізнес-стабільність – 2011», «Соціальний проект – 2011», «Підприємець- новатор – 2011», «Кращий фермер – 2011», «Краща садиба зеленого туризму – 2011», «Активна громадська позиція – 2011».

Обов’язковою умовою  є те, що кандидатури до участі в обласному конкурсі обираються місцевою громадою за підтримки місцевої влади.

Нагородження переможців відбудеться традиційно у День підприємця (перша неділя вересня).

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: шкільні команди Енергодара та Кагарлика провели змагання з футзалу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 668 ударів по 26 населених пунктах Запорізької області

Коли рахунок йде на хвилини: громади Запорізької області отримали пожежне спорядження

Без ризику для життя та здоров’я: правоохоронці та рятувальники закликають запоріжців святкувати Різдво та Новий рік відповідально

Четверо постраждалих та пожежа у багатоповерхівці: росіяни вчергове атакували Запоріжжя

Мотивація та чіткі рухи: виступ запорізьких черлідерок на Кубку України та Кубку Лева у Львові

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 851 удар по 23 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» в Запорізькій області

Моніторинг транспортних засобів на безбар’єрність Запорізької області / м. Запоріжжя