Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

Відбір кандидатів на стажування у Німеччині

15 жовтня 2013 - 09:30

5-7 листопада  2013 року в м. Києві та 20-22 листопада 2013 у м. Харкові Міністерством економічного розвитку та торгівлі України спільно з GIZ  проводить  черговий відбір серед кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін..

У 2014 році українським менеджерам / підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за

напрямком загальна кооперація  та такими галузевими напрямками у складі міжнародних груп:

1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості
2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в будівництві і санації будівель і споруд
3. Економічна кооперація в сфері поновлюваних джерел енергії
4. Економічна кооперація в секторі охорони здоров'я
5. Економічна кооперація в гірничодобувній і сировинної промисловості
6. Економічна кооперація в секторі природоохоронних технологій водопостачання і каналізації, утилізації відходів
7. Економічна кооперація в аграрному секторі

 

Тривалість стажування: один місяць.

Мова: англійська, російська - для представників с/г галузі

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і технологій.

До участі у конкурсному відборі запрошуються управлінці українських підприємств за наступними критеріями:

  • вік до 45 років;
  • освіта - вища;
  • досвід роботи в сфері підприємництва (не менше 1 року);
  • знання іноземної мови (англійська, німецька).

Одним з найважливіших умов відбору є зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини та подальшої співпраці для розвитку економіки регіону.

З умовами стажування та вимогами до кандидатів можна ознайомитись на сайті www.inwent.org.ua. Конкурсній відбір буде проходити за адресою: за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 44, оф. 5.

Інформацію про кандидатів для участі у вищезазначеному заході надсилати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації у термін до 01.11.2013 на електронну адресу 2246697@mail.ru.

Додаткову інформацію можливо отримати в Регіональній робочій групі Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, Запорізька облдержадміністрація, к. 702, тел. 239-04-49: (контактна особа Іванченко Дар’я Миколаївна) та в Секретаріаті Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (тел./факс: (044) 285-62-89, 285-51-82).

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025

Щоденна хвилина пам'яті: у запорізькій гімназії вшановують загиблих внаслідок російського вторгнення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 457 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1175-го дня війни

Безпека та якісні знання: запорізькі школярі навчаються в облаштованому укритті

Трансформація освіти і науки в Україні: що вже зробили та які плани

Жодних рішень для громадянського суспільства без громадськості: як у Запорізькій області розвиватимуть місцеву демократію

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

Відкрита реєстрація на Всеукраїнський тренінг для молодіжних та дитячих громадських організацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.05.2025

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 454 удари по 14 населених пунктах Запорізької області