Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Юрій Пелих: «Запорізький край завжди славився своїми керівниками, і ми їх пам’ятаємо»

18 грудня 2013 - 13:52

В обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття експозиційної зали «Запоріжжя в період післявоєнної відбудови (1944-1950 рр.)». У заході взяв участь заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Юрій Пелих.

За словами директора обласного краєзнавчого музею Георгія Шаповалова, у будівлі, в якій зараз розташований обласний краєзнавчий музей, у повоєнний період працював Запорізький обком компартії України. Відвідувачі експозиції зможуть побачити відтворену частину кабінету першого секретаря обкому партії Леоніда Брежнєва.

Відвідувачі музею побачать відновлений кабінет Леоніда Брежнєва з оригінальним столом, стільцями, годинником та іншими меблями й аксесуарами. Саме тут з серпня 1946 по листопад 1947 року працював перший секретар обкому партії. Збір експонатів було розпочато після виходу в 1978 році книги Леоніда Брежнєва «Відродження».

Георгій Шаповалов подякував голові облдержадміністрації Олександру Пеклушенку за підтримку, яка надається музею з боку обласної влади.

- Від імені Олександра Пеклушенка  хочу подякувати особисто Георгію Шаповалову, колективу музею, всім, хто долучився до створення цієї експозиції. Запорізький край завжди славився своїми керівниками, всі ми пам’ятаємо Михайла Всеволожського, Петра Москалькова, Юрія Бочкарьова, Леоніда Брежнєва. Дуже символічно, що ця експозиційна зала відкривається саме зараз, коли ми входимо в ювілейний рік утворення області. Переконаний, що обласний краєзнавчий музей подарує нам ще багато цікавих експозицій, - зазначив Юрій Пелих.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Незламний запорізький бізнес

Жителі регіону – про майбутнє Запорізького краю

Запоріжжя перезавантажується: плани розвитку регіону окреслив голова ОДА Іван Федоров на «Запорізькій платформі співпраці та розвитку 2024»

Життя під час війни: виклики для Запорізької області

«Запорізька платформа співпраці та розвитку» – формула успішного майбутнього

У 1944 році через примусову депортацію «совєтами» понад 190 тисяч кримських татар втратили дім, свої сімʼї та навіть життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 452 рази вдарили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 814-го дня війни

Як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії

У Запоріжжі виявили 2 автобуса, водії яких працювали без дозвільних документів

Міноборони запускає мобільний застосунок Резерв+ для військовозобов'язаних, призовників та резервістів