Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Валерій Баранов провів робочу зустріч з новоствореним Комітетом громадського контролю

19 березня 2014 - 12:32

Валерій Баранов провів робочу зустріч з новоствореним Комітетом громадського контролю

Голова  облдержадміністрації Валерій Баранов провів робочу зустріч з активістами Комітету громадського контролю, який утворено на базі восьми громадських організацій Запоріжжя, відомих своєю антикорупційною діяльністю.

Як розповів один з ініціаторів створення комітету Ігор Артюшенко, головна мета нового руху – перешкоджання зловживанням з боку владних структур. Працювати члени Комітету громадського контролю планують за дев’ятьма напрямами, в тому числі, у сфері медицини, освіти, малого та середнього бізнесу.

За словами активістки Комітету громадського контролю Ірини Лєх, яка опікуватиметься гуманітарними питаннями та бізнес-проектами, їхнє завдання – не тільки контролювати владу, а й допомагати їй вирішувати питання взаємодії з громадськістю.

Голова облдержадміністрації Валерій Баранов, який з першого дня призначення на посаду активно співпрацює з активістами громадських організацій, висловив особливу зацікавленість проектами розвитку туристичної інфраструктури та питаннями кадрової політики. Члени КГК запевнили, що вони мають що запропонувати владі по цих напрямках.

У свою чергу, Валерій Баранов висловив упевненість, що Комітет громадського контролю разом з владою вже найближчим часом перейде від декларацій до реальних проектів і ця робота буде продуктивною.

 

 

Управління у справах преси та інформації     

Читайте також

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи