Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кращі учні та студенти області зійшлися у фіналі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

16 лютого 2015 - 11:49

Кращі учні та студенти області зійшлися у фіналі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі Класичного приватного університету провели фінальний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасників цьогорічного конкурсу та переможців минулого привітав заступник голови облдержадміністрації (стажування) Едуард Гугнін.

- Сьогодні ми зібралися з вами, щоб відзначити творчу спадщину видатного сина українського народу Тараса Шевченка, висловити повагу творчо обдарованим учням та студентам, майбутнім  літературним митцям, тим, хто цілеспрямовано йде до своєї мети та досягає її. З великим задоволенням хочу подякувати педагогам за те, що вкладаєте частину своєї душі у виховання інтелектуальної еліти України. Низький вам уклін за безцінний внесок у завтрашній день нашої держави. Успіхів усім учасникам фінального етапу конкурсу, творчого натхнення та впевненості у своїх силах, - побажав посадовець.

У рамках заходу відбулось урочисте нагородження грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації учнів та студентів, які посіли призові місця в обласному етапі конкурсу, а також учителів та викладачів, які підготували фіналістів.

Як повідомили в Департаменті, у фіналі конкурсу взяли   участь 36 переможців обласного етапу - учні загальноосвітніх, професійно-технічних та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ і ІІІ-ІV рівнів акредитації.

З 2 по 6 березня  в  Києві журі фінального етапу конкурсу перевірить творчі роботи та визначить найкращих.

За результатами минулого навчального року серед 36 учасників від області у фінальному етапі конкурсу перемогу здобули 20, а саме: 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, один учень професійно-технічного навчального закладу, один студент ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації і п’ятеро студентів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Відповідно до Указу Президента України від 7 листопада 2014 року двом переможцям ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка від Запорізької області призначено стипендії Президента України: учениці Михайлівського вищого професійного училища Юлії Ільченко (є учасницею фінального етапу цьогорічного конкурсу), а також Вікторії Назаренко - студентці Бердянського державного педагогічного університету.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 22.03.2023, 392 доба

Усі разом ми повертаємо Україні Україну. Звернення Володимира Зеленського 21.03.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 21.03.2023

Звільнення Мощуна стало одним із поворотних моментів нашої боротьби й початком ворожого кінця – Глава держави

Які земельні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Перебувайте у безпечних місцях до завершення "повітряної тривоги"

Населені пункти Запорізької області продовжують піддаватися ворожим обстрілам – докази воєнних злочинів рф задокументувала поліція

У Запорізькій ОВА підписали державні прапори, які передадуть у Сполучені Штати Америки

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Про стан надання комунальних послуг на території Запорізької області

За матеріалами СБУ до 8 років позбавлення волі засуджено керівницю «військово-цивільної адміністрації сіл Семенівка та Григорівка»

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 21.03.2023