Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці готуються до вшанування Героїв Революції Гідності

15 листопада 2016 - 10:07

Запоріжці готуються до вшанування Героїв Революції Гідності

Наближається річниця Революції Гідності, на вшанування якої в Україні встановлено День Гідності та Свободи. Готується до відзначення і Запорізька область. Планом обласних заходів передбачено широку програму вшанування Героїв Майдану.

Так, центральна урочиста церемонія відбудеться 21 листопада біля пам’ятного знака Героям Революції Гідності на майдані Героїв у м. Запоріжжя за участю керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників Помаранчевої революції та Революції  Гідності, військовослужбовців, ветеранів антитерористичної операції, представників політичних партій та громадських організацій,  духовенства.

Аналогічні урочисті заходи з покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, присвячених боротьбі за свободу, незалежність, територіальну цілісність та європейський вибір України, місць поховання Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції заплановано провести в усіх містах і районах області.

У вищих та середніх навчальних закладах, позашкільних закладах для дітей та молоді готуються провести інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені ролі та місцю Помаранчевої Революції, Революції Гідності щодо становлення Української державності, подвигу Героїв Небесної Сотні, історії масових народних виступів за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

У клубних, бібліотечних та музейних закладах будуть організовані виставки та викладки літератури, періодики, демонстрація відеоматеріалів, документальних фільмів, присвячених Помаранчевій Революції та Революції Гідності, подвигу Героїв Небесної Сотні, зокрема запоріжців Сергія Синенка та Василя Сергієнка.

 

Управління у справах преси та інформації

 

Читайте також

«Смачно та здорово!»: в Запоріжжі відбувся конкурс кухарів шкільних їдалень

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії

Пенсійний фонд переглядає право на субсидію на новий опалювальний період: що треба зн

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Широківська та Гощанська громади: співпраця триває

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Звичайні люди – надзвичайні задачі: унікальні відеозвернення бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025

Щоденна хвилина пам'яті: у запорізькій гімназії вшановують загиблих внаслідок російського вторгнення