Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Гуляйпільському районі планують розмістити сонячну електростанцію

15 травня 2017 - 12:50

Такий проект містобудівної документації було схвалено на черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке відбулося під  головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима.

Загалом членам ради було представлено чотири  проекти містобудівної документації.

Так, «Детальний план території для розміщення сонячної електростанції на земельній ділянці, розташованій за межами населених пунктів на території Гуляйпільської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області» схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження в установленому законом порядку.

До проектів містобудівної документації «Генеральний план с. Гоголівка Більмацького району Запорізької області та План зонування с. Гоголівка Більмацького району Запорізької області (у складі Генерального плану)», «Генеральний план с. Новоукраїнка Більмацького району Запорізької області та План зонування с. Новоукраїнка Більмацького району Запорізької області (у складі Генерального плану)» та «Детальний план території розміщення індивідуального дачного будівництва на земельній ділянці площею 3,8000 га, розташованій на території Біленьківської сільської ради за межами населених пунктів за адресою              с. Канівське, вул. Дніпрова, 17» члени ради висловили свої зауваження та надали рекомендації. У підсумку ці проекти рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку після усунення недоліків.

Крім цього, під час засідання проведено дві консультації для розробників проектів містобудівної документації: «Детальний план території на південно-західній околиці м. Гуляйполе, обмеженої магістральним газопроводом та межею міста, для розміщення особистих селянських господарств учасників АТО» та «Детальний план території під будівництво Приморської ВЕС на території Приморського району Борисівської сільської ради». Проекти рекомендовано доопрацювати, отримати  рецензію та винести на розгляд чергового засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Внаслідок ворожих ударів по чотирьом населеним пунктам області є загиблі – поліція документує злочини рф на Запоріжжі

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022

“Ворог воює проти нашої культури ледь не в першу чергу”, - Міністр культури та інформаційної політики України закликав підтримати працівників сфери культури