Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Нові авто для запорізьких правоохоронців

17 грудня 2008 - 13:41

Необхідний для роботи подарунок напередодні професійного свята отримали запорізькі міліціонери. Сьогодні автогосподарство УМВС у Запорізькій області поповнилося 42-ма автомобілями.

Ключі від нових автівок «Нива-шевроле», «ВАЗ – 2199» та «Ланос» працівникам міліції вручили голова обласної державної адміністрації Олександр Старух та голова обласної ради Олександр Нефьодов

Автомобілі придбано за кошти обласного бюджету, з якого у поточному році на зміцнення матеріальної бази правоохоронних підрозділів виділено 3 млн. 100 тис. грн.

Нові транспортні засоби вельми стануть у нагоді правоохоронцям, зважаючи на досить складну криміногенну ситуацію в регіоні. Не секрет, що протягом останніх років Запорізька область посідає одне з перших місць в країні за кількістю скоєних злочинів.

Проте завдяки зусиллям правоохоронних органів цього року намітилася певна позитивна тенденція - за результатами 11 місяців поточного року рівень злочинності в області знизився більш як на 8 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

- Проблема зниження криміногенної напруги не є виключно завданням міліції, вона має системний характер. Влада також має бути залучена до цієї роботу, - зазначив Олександр Старух, звертаючись до правоохоронців.

Вітаючи працівників міліції з професійним святом – Днем міліції України, що відзначатиметься за кілька днів, очільник області закликав їх віддано служити державі і людям та пообіцяв, що влада дбатиме про забезпечення належних умов життя та праці.



Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи