Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьку студентку відзначено премією Верховної Ради

3 березня 2020 - 09:20

Верховна Рада України присудила премії за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування. За проєкт постанови проголосували народні депутати.

Як зазначається в поданні до постанови, кандидати на присудження премії досягли значних результатів у становленні та розвитку молодіжного руху в Україні, брали участь у підготовці законопроєктів та моніторингу щодо дотримання законодавства, зробили вагомий внесок у розвиток парламентаризму і місцевого самоврядування у відповідних регіонах держави.

Серед них аспірантка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату, асистент кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, голова ГО «Центр суспільних дій «Сівітас», студентка Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, засновник ГО «Центр сімейно-правових досліджень», депутат Полтавської міської ради.

В Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації повідомили, що серед молодіжних активістів є і представниця Запорізької області. Це студентка інституту права імені Володимира Сташиса Класичного приватного університету, головна спеціалістка відділу з питань молоді Управління молоді, фізичної культури, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Баранова.

Лауреатам вручили дипломи та грошову частину премії у розмірі 500 неоподаткованих мінімумів (8500 грн кожному). 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022