Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Додаток «Повітряна тривога» допоможе вчасно реагувати на оголошення та відбій тривоги (ВІДЕО)

9 березня 2022 - 12:05

Департамент з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної військової адміністрації у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України наразі переведений на цілодобовий режим роботи. Також відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» Запорізька територіальна підсистема єдиної державної системи цивільного захисту переведена у готовність до виконання завдань за призначенням в особливий період.

Директор  Департаменту Андрій Булавінов зазначив, що на сьогоднішній день  організовано цілодобове чергування оперативно-чергової служби, яка здійснює збір інформації з усіх районів та територіальних громад області щодо стану справ на територіях, зокрема про стан системи життєзабезпечення. Всі надзвичайні ситуації, які трапляються внаслідок агресії окупаційних військ, негайно передаються до відповідних служб за напрямами діяльності. Це дозволяє службам оперативно реагувати та, за можливості, одразу ліквідовувати наслідки. 

Де дозволяє ситуація та припинилися активні бойові дії, оперативно виконуються роботи щодо відновлення інфраструктури.

Постійно, 24/7 Департаментом забезпечується оповіщення населення про загрозу повітряного нападу шляхом включення сирен. На сьогоднішній день опрацьовується питання щодо встановлення додаткових сирен на території міста Запоріжжя у місцях масового проживання населення, зокрема в Комунарському та Дніпровському районах.

Також, з метою здійснення оперативного отримання інформації про повітряну небезпеку, Андрій Булавінов радить  встановити на телефонах додаток «Повітряна тривога». Його легко завантажити, ввівши слова «Повітряна тривога». На сьогоднішній день він вже досить доопрацьований – зроблена розбивка як за всю область так і за окремими районами. Зазначений додаток має можливість як попереджати про небезпеку так і надає команду відбій.

Посилання  на додаток в App Store 

Посилання на додаток в Google Play Market   

Тримаймося! Перемога буде за нами! Все буде Україна!



Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 09.06.2023

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.06.2023, 471