Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Олександра Старуха з нагоди Дня Конституції України (Відео)

28 червня 2022 - 13:30

Дорогі земляки!

Щорічно 28 червня в Україні відзначається День Конституції. 26 років тому депутати нашого Парламенту прийняли найвищий закон держави, який затвердив багатовікове прагнення українського народу до вільного, незалежного і суверенного життя. 

В перекладі з латинської Конституція – це установлення, порядок. Згідно нашої Конституції Україна – унітарна, демократична, соціальна, правова держава. Її кордони є цілісними і недоторканими. Це саме ті базові принципи, за які покладали свої голови ще воїни часів козаччини, і які сьогодні  українці вимушені виборювати зі зброєю в руках.

Запорозькі козаки ніколи ні перед ким на коліна не ставали, окрім Бога. Так само і сьогодні їх нащадки відстоюють у війні з зовнішнім агресором право жити у вільній і незалежній країні. 

Вічна шана тим, хто загинув, захищаючи нашу свободу у наших кордонах. Безмежно дякуємо тим, хто саме в ці хвилини зупиняє і відтісняє ворога, іноді ціною власного життя. Слава Героям!

Сьогодні ми переживаємо особливо важкі часи, але попри всі труднощі у щоденній боротьбі на фронтах і в тилу доводимо своє право бути вільними! Впевнений, що ми рухаємося у правильному напрямку до європейських принципів та цінностей. А завдяки нашій єдності український закон обов’язково повернеться до кожного куточка звільненої української землі!

 

 

 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022