Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Сили оборони Запорізького краю знищили ще три ворожі об'єкти

29 вересня 2022 - 21:45

В прямому етері марафону “Espreso.TV” Олександр Старух розповів про оперативну ситуацію у Запорізькій області. Щодо обстановки на фронті, евакуацію населення та ситуацію на АЕС очільник ЗОВА поділився у своєму телеграм-каналі:

“Сили оборони Запорізького краю знищили ще три об'єкти, де ворог зберігав техніку та зброю. Водночас з цим ворог продовжує руйнувати цивільну інфраструктуру Запорізької області. Щоденні обстріли призводять до того, що деякі населені пункти вже майже зруйновані. На щастя, більша частина населення звідти виїхала, проте на потенційно небезпечних територіях залишаються ті, хто не хоче залишати свої домівки. Попри перешкоди окупантів евакуація триває, можливість виїхати є. Лише за минулу добу евакуювалися 1434 особи.

Продовжуються обстріли атомної електростанції та мінування території довкола неї. Через це на АЕС регулярно виникають аварійні ситуації та пожежі. Будь-яка зброя біля ядерного об'єкта це ризик. Світове товариство підтримує нас у цій позиції й наразі ми чекаємо від них рішучих кроків щодо демілітаризації станції. 

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!”

Детальніше у відео:

 

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Доступність, прийняття та залученість: в Україні стартував Національний тиждень безбар’єрності

В Запоріжжі готуються до відкриття п’ятої «підземної» школи

У Запорізькій області продовжує діяти заборона на відвідування водних об’єктів: рятувальники попереджають про мінну небезпеку

Розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Запорізької "Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.02.2022 № 61 «Про утворення регіональної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, затвердження її Положення та складу»

Жодних рішень для громадянського суспільства без громадськості: як у Запорізькій області розвиватимуть місцеву демократію

Підприємці Запоріжжя і області!

У Запоріжжі стартували Перші обласні спортивні ігри 2025 серед ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їхніх сімей

Приватизація державного майна: на аукціон виставили об’єкт незавершеного будівництва – житлового будинку у Запорізькому району

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.05.2025

«Зроблено для Перемоги»: як держава підтримує виробників комплектуючих до зброї

Хвилина мовчання – наша спільна памʼять і вдячність

Впродовж доби окупанти завдали 421 удар по 11 населених пунктах Запорізької області