Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

"Ми переживемо складні часи та залишимося незламними": Олександр Старух про ситуацію в регіоні

24 листопада 2022 - 09:45

В етері інформаційного телемарафону розповів начальник Запорізької ОВА розповів про оперативну ситуацію в Запорізькій області та готовність Пунктів Незламності. Детальніше про це Олександр Старух повідомив у своєму телеграм-каналі:

"У зоні бойових дій в схожому вигляді вже кілька місяців працюють пункти обігріву, але зараз їх дообладнують до рівня Пунктів незламності. На вечір розгорнуто більше 50 таких осередків: люди вже користуються ними та отримують необхідну допомогу. Кожен простір і установа соціального призначення стане таким пунктом. Окрім стаціонарних, оперативно розгортаються мобільні, які будуть розміщені на територіях, де населення цього потребує.

Завдяки цілодобовій роботі енергетиків і попри всі ризики енергетична ситуація стабілізувалася. Для економії в рамках справедливого підходу застосовуються погодинні відключення секторів споживачів. Задля забезпечення побутових користувачів по всій країні довелося суттєво обмежити промисловий сектор, але це необхідне  рішення у складні часи.
Держава-терорист понесе покарання за кожен вчинений злочин!"

 

 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також