Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Бійці добровольчих батальйонів тренуються для виконання бойових завдань

9 березня 2023 - 14:00

На тренувальний полігон  учасників “Гвардії Наступу” завітав начальник ЗОВА Юрій Малашко, де ознайомився з програмою підготовки та особисто поспілкувався з інструкторами і добровольцями.

“Бійці проводять злагодження підрозділів у вигляді маневрів. Цьому приділяється багато уваги. Люди долучаються різні, їх згуртовують та  навчають. Новостворений підрозділ у короткі проміжки часу за такою інтенсивною програмою швидко стає боєздатним та вправно виконує поставлені завдання”, - повідомив один з інструкторів.

У підрозділах проходять підготовку та злагодження як новачки, так і загартовані військові, які під час маневрів передають свої знання побратимам та допомагають розкрити свій потенціал. Для ефективності підготовки вони проводять симуляційні бої з застосуванням системи лазертаг. Таке обладнання дозволяє відпрацьовувати необхідні вправи, збираючи інформацію про ефективність кожного з бійців й всього підрозділу в цілому.  

Головна вимога під час прийому до батальйонів – вмотивованість та готовність звільняти території власної держави. Всього формуються 8 батальйонів. Кожен має власну ідеологію, але мета спільна – звільнити Україну від загарбника. Як зазначив один з бійців, він вирішив не просто чекати на перемогу, але й зробити свій внесок у справу - долучитися до “Гвардії Наступу”.

Під час спілкування з бійцями Юрій Малашко подякував їм за рішучість та патріотизм.

"Сьогодні я на власні очі побачив наскільки впевнені та винахідливі наші хлопці. Сучасний бій вимагає використання всіх можливих засобів та тактичних прийомів. Застосовуючи передові системи навчання ми переможемо ворога якістю та збережемо якомога більше життів наших побратимів. Дякую вам за службу. Слава Україні!", - подякував начальник ЗОВА. 

Набір у добровольчі формування триває. У Запорізькій області працюють два ЦНАПи, у яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:

  • бульвар Центральний, 27;

  • вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.

 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Юрій Малашко про оперативну ситуацію

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 09.06.2023

Стан водних біоресурсів на контролі ОВА та громад

Міжнародні партнери підтримують постраждалі внаслідок руйнування Каховської ГЕС громади

Керована авіабомба влучила в медзаклад у прифронтовому місті

За добу окупанти завдали 97 ударів по території Запорізької області – наслідки влучань задокументували правоохоронці

В обласному центрі відкрили ще один заклад розміщення ВПО

СБУ повідомила про підозру черговій зрадниці, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим у Кам’янка-Дніпровському районі

Юрій Малашко: “Дієві заходи, аби мінімізувати задуху біоресурсів мають бути вжиті негайно”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 09.06.2023

471 доба повномасштабного вторгнення в Запорізьку область

Увага! Планові підривні роботи!