Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області організовано дитячий рух “Байда”

1 червня 2023 - 11:00

Всупереч всім намаганням російських окупантів зламати український дух, патріотизм та віру у перемогу, кожен громадянин України щоденно доводить нікчемність зусиль ворога. Навіть в умовах воєнного стану Запорізька область продовжує не лише воювати, а й працювати, відновлювати, розвивати, дбати про кожного.

Представники обласної та місцевої влади, а також Головне управління Національної поліції в Запорізькій області та громадських об’єднань підписали багатосторонній Меморандум щодо впровадження та розвитку дитячого руху «Байда» на території міста Запоріжжя.

Основні засади організації - любов до Батьківщини й спорту, а також виховання патріотизму та відповідальності в молоді. Крім цього, цілями руху є формування правової свідомості та культури в дітей, організація змістовного довкілля, розвиток та вдосконалення талантів, підтримка здорового способу життя, а також участь в конкурсах, фестивалях, змаганнях на території області.

Начальник ГУ Національної поліції в Запорізькій області Артем Кисько зазначив, що для вступу в “Байду” юнаки віком від 12 до 17 років мають пройти певний відбір. Попередньо, до руху долучаться 30 дітей, які після проходження 3-ох тижневої підготовки зможуть отримати посвідчення й форму учасника руху та взяти участь в програмі, яку наразі розробляє ГУНП Запорізької області.

Як зазначив очільник Запорізької ОВА, саме завдяки плідній співпраці влади з громадськими організаціями вдалося створити нову та цікаву ініціативу для дітей, які через воєнний стан та офлайн освіту, майже весь свій час проводять вдома.

  • Завдяки цьому руху юнаки зможуть здобути нові навички та вмінням і будуть зайняти чимось цікавим та корисним. Це лише початок шляху і все, що буде залежати від обласної військової адміністрації ми будемо робити. Думаю, що наступні меморандуми будуть підписані вже з міжнародними партнерами, завдяки чому наші діти гідно представляти Запорізький регіон на світовій арені, - зазначив Юрій Малашко.

 

Департамент культури та інформаційної політики


 

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я