Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В Запорізькому обласному центрі зайнятості розповіли, як опікуються ветеранами російсько-української війни

19 вересня 2023 - 15:40

Про сприяння у працевлаштуванні учасникам бойових дій та програми підтримки військовослужбовців розповіла директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік на брифінгу в офіційному Медіацентрі при ОДА.  

Ірина Дуднік зазначила, що служба зайнятості надає воїнам, які повернулись з фронту, широкий спектр послуг з професійної  адаптації, забезпечує супровід, а також практичну та методичну підтримку.  Зокрема сприяє їхньому працевлаштуванню на постійну або тимчасову роботу, отриманню статусу безробітного та матеріальної допомоги або ваучеру на навчання. 

  • Розуміємо, що ветерани потребують особливої підтримки, тому забезпечуємо для них  соціальний та кар’єрний супровід. Крім цього, для роботи з цією категорією залучаємо психологів та перенавчаємо наших спеціалістів, - наголосила посадовиця. 

З початку року в центрах зайнятості регіону отримали послуги 96 українських захисників, 94 з яких мають статус безробітного. Вже працевлаштовано 11 учасників бойових дій, 5 отримали ваучери на навчання за спеціальностями: психологія, соціальна робота, кібербезпека, фізична культура та спорт. 

Продовжує працювати грантова ініціатива “Власна справа”, за якою учасники бойових дій можуть отримати від 250 тисяч до 1 мільйону гривень на започаткування або розвиток бізнесу. Головні умови – створення робочих місць, сплата податків та провадження діяльності. За словами посадовиці, в Запорізькій області один захисник України вже отримав грант на максимальну суму. 

Також функціонує ряд пільгових державних програм щодо працевлаштування військовослужбовців. Зокрема, надання компенсацій за працевлаштування учасників бойових дій. За умовами програми роботодавцю протягом двох місяців нараховується виплата у розмірі 6700 грн за кожну найману особу.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності

 

Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 362 удари по 9 населених пунктах Запорізької області

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень