Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Звернення Володимира Зеленського за підсумками 590-го дня війни

6 жовтня 2023 - 20:00

Щойно провів засідання Ставки. Тривале. Кілька ключових питань.

Перше – звичайно, фронт. Ситуація на основних напрямках, доповіді командувачів, забезпечення снарядами та ППО.  

Друге питання Ставки прямо пов’язане з нашою обороною, зі стійкістю нашої держави. Енергетика. Підготовка до зими, захист об’єктів нашої генерації та забезпечення електрикою і теплом, відновлення всього того, що пошкоджене російськими ударами та бойовими діями. Нинішнє керівництво Росії завжди робить те, що вже колись робило. Всі помилки вони повторюють. Все зло вони повторюють. І коли в них не виходить, вони думають, що нібито зробили замало зла, щоб вийшло. Така божевільна логіка. Але маємо це враховувати. Цієї зими російські терористи будуть знову намагатися знищити нашу енергосистему. Вони не здатні сприйняти думку, що Україну все одно не підкорять. Але спробують зробити більше ударів та більше спроб обійти наш захист. Небезпеку повністю усвідомлюємо.

Сьогодні на Ставці були доповіді військових та всіх посадовців, які відповідають за захист нашої енергетики й за нашу тактику проходження зими. Усе, що стосується фізичного захисту об’єктів, відбудови, виконання наказів, порядку дій у разі тих чи інших надзвичайних ситуацій.

Виграти цю зиму, пройти всі складнощі та дати захист нашим людям – це дуже важливо. І, до речі, місцева влада повинна виконати повністю свою частину підготовчої роботи.

Слава нашим воїнам! Слава всім, хто захищає людей і людяність! Слава Україні!

 

Читайте також

Від сучасних розробок до планів у сфері ШІ: науковці ЗНУ відзначили День науки

Запоріжжя та Львівщина обмінюються досвідом задля розвитку ЦНАПів

«Всеукраїнські шкільні ліги»: в Запоріжжі визначили переможців обласного етапу з баскетболу, черліденгу та футзалу

Майбутнє української нації: 40 нових учасників посвятили до юнацького руху «Байда»

Впродовж доби окупанти завдали 434 удари по 15 населених пунктах Запорізької області.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.05.2025

На Запоріжжі фестиваль «Поетичний травень» став святом творчості та підтримки військових

В Запоріжжі відзначили кращих медсестер та сімейних лікарів

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Відновлення та спілкування: ветерани у Запоріжжі можуть безоплатно відвідувати тренування з настільного тенісу

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: у Запоріжжі відбувся День спільнодії