Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Ветеранська політика

Більше можливостей для занять спортом для ветеранів та ветеранок: Уряд розширив експериментальний проєкт

17 червня 2025 - 10:00

Ще більше видів спорту стануть доступними для Захисників та Захисниць – учасників проєкту «Ветеранський спорт». Про це повідомляє Урядовий портал.

Зокрема, витратити 1500 грн від держави можна буде на плавання, мінігольф, лижні види спорту, мініавтомобільні гонки, катання на ковзанах, скелелазіння, катання на скейтборді та верхову їзду. Виплати надаються щоквартально.

Також скасовано річне обмеження у 100 тисяч учасників – тепер приєднатися до програми «Ветеранський спорт» зможуть ще більше ветеранів та ветеранок.

У першому півріччі 2025 року майже 100 тисяч ветеранів та ветеранок вже отримали фінансову підтримку на заняття спортом через Дія.Карту. Подати заявку на участь у програмі в ІІІ кварталі можна з 1 липня.

Як долучитися до проєкту дивіться тут.

Проєкт реалізується Міністерством у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України на виконання Стратегії ветеранської політики та Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні з ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

Читайте також

Запорізька ОДА оголошує гранти для розвитку бізнесу: до 1 мільйона гривень на власну справу

Партнерство, що дає результати: ЮНІСЕФ підбив підсумки роботи у Запорізькій області

СБУ та Нацполіція затримали ділка, який намагався налагодити незаконний продаж «трофейної» зброї в Україні

Пологівська громада отримала майже 1500 харчових наборів: старт нового проєкту за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад

Ні – рабству: в Запоріжжі відбулася панельна дискусія до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.07.2025

Упродовж доби окупанти завдали 560 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1252-го дня війни

Радіаційний фон в Запорізькій області в нормі

Запорізький край пам’ятає про трагедію 1944-1951 років

Повага, допомога, працевлаштування: в Запоріжжі обговорили проблеми соціальної підтримки ветеранів

«Місію не закінчено», – ветеран Олександр Трофименко про свій військовий шлях та життя після звільнення зі служби