Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Реалізація нових соціальних ініціатив Президента України

Реалізація Twinning проект “Підтримка розвитку системи соціальних послуг в Україні”

29 липня 2013 - 11:04

В рамках проекту експертами із Франції та спеціалістами Департаменту та управлінь соціального захисту населення, комунальних установ  в Запорізькій області відпрацьована Методологія оцінювання якості соціальних послуг.

Проведено ряд семінарів, тренінгів, до обговорення  методики залучені практики, науковці, представники громадських організацій області.

За результатами проведеної роботи експертами підготовлені посібники із внутрішнього оцінювання та методики оцінювання якості надання соціальних послуг:

  • стаціонарного догляду дітей з важкими фізичними та розумовими вадами;
  • послуги догляду вдома;
  • послуг для бездомних осіб.

Планується практичне впровадження вказаної методології в ряді установ області після їх доопрацювання експертами з урахуванням рекомендацій робочої наради в Мінсоцполітиці.

З 16 по 19 липня в області працюють експерти проекту по здійсненню соціального замовлення за рахунок коштів обласного бюджету  на гаряче харчування громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в зимовий період згідно з Порядком здійснення  соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013р. № 324.

Напрацьовуються матеріали для проведення конкурсу.

Читайте також

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Безпечний та безперервний освітній процес: майбутні медики здобувають практичні навички в укритті коледжу

У Запоріжжі СБУ викрила організовану групу, яка вимагала хабарі за оформлення дозвільних документів на розміщення тимчасових споруд

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи