Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Валерій Черкаска очолить Запорізьку делегацію на Всеукраїнському форумі інтелігенції

25 березня 2008 - 11:18

Про підвищення рівня громадської свідомості, формування здорового духовного простору, повноцінну реалізацію моральних цінностей, збереження народних мистецьких традицій йтиметься на Всеукраїнському форумі інтелігенції, який відбудеться у Києві 26-27 березня.

Запорізьку область на форумі представлятимуть заслужені люди краю. В їх числі - ректор Мелітопольського державного педагогічного університету, заслужений діяч науки і техніки України, депутат обласної ради Іван Аносов, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні, доктор медичних наук Ігор Шишка, директор обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.М.Горького, заслужений працівник культури України Інна Степаненко ( повний список членів делегації див. у доданому файлі).

Нашу представницьку делегацію очолить виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Валерій Черкаска.

- Всеукраїнський форум інтелігенції відбудеться за участю Президента України Віктора Ющенка, - повідомив керівник регіону. – Цей захід стане визначною віхою і відправною точкою у подальшому розвитку гуманітарної сфери держави. Всеукраїнські збори представників інтелігенції – це дієвий важіль впливу на формування ефективної державної політики у галузі культури, освіти, охорони здоров'я.

Сьогодні запорізька делегація відбуває до столиці. Її учасники підготували ряд пропозицій щодо подальшого вдосконалення гуманітарної галузі.

 

Управління у справах преси та інформації

(.doc, 38Kb)

Читайте також

Здорова їжа – здорова нація: у Запоріжжі стартувала комунікаційна кампанія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 364 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Платформа «Ти як?» – провідник крізь складні часи

У Запоріжжі добігає кінця будівництво ще однієї «підземної» школи

Єдність та співпраця: Степногірська громада налагоджує партнерські зв’язки з Радивилівською громадою на Рівненщині

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 284 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

У Запоріжжі до Дня матері погасили нову марку «Я живу тобою…»

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність

Зелений вектор бізнесу: учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» в Запоріжжі говорили про енергоефективність та екологічну відповідальність