Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Актуальні пропозиції ФДМУ

У Запорізькій області буде виставлено на приватизацію 19 будівель

12 травня 2021 - 09:23

В рамках малої приватизації у Запорізькій області готуються аукціони з продажу об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня.

На сьогодні мова йде про 19 будівель. Перелік доступних для приватизації об’єктів доступний за посиланням.

Відповідно до закону, до малої приватизації належать активи, вартість яких не перевищує 250 млн грн. Проте, здебільшого на продаж виставляються значно дешевші лоти - окремі будівлі, автомобілі, і лише іноді цілі майнові комплекси та підприємства. 

Трапляються й унікальні об’єкти - як, наприклад, історична будівля в місті Оріхів, аукціон по якій очікується найближчим часом.

Раніше інформація про доступні лоти публікувалася лише в газеті “Вісник приватизації”, проте, Фонд державного майна України запустив зручний сайт, де тепер можна знайти усі наявні пропозиції.

Це державні активи, які сьогодні здебільшого не використовуються. Мета їх приватизації - знайти нових власників, які зможуть дати їм нове життя: оновити, відкрити власний бізнес або ж просто ефективно використовувати. Саме підприємці найчастіше беруть участь в приватизаційних аукціонах.

Продаж об’єктів відбувається онлайн в системі Прозоро, що гарантує доступ до аукціонів для всіх охочих та виключає можливість маніпуляцій.

За інформацією ФДМУ, у 2020 році програма приватизації дозволила залучити до державного та місцевих бюджетів 3 млрд гривень. Цього року планку встановили ще вище - на аукціонах планується отримати 12 млрд гривень надходжень.

Читайте також

Готовність – 50 %: як триває будівництво «підземної» школи у Вільнянській громаді

Заморозки мало вплинули на майбутній врожай: голова Запорізької ОДА ознайомився з ходом посівної кампанії у Вільнянській громаді

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.05.2025

Бібліотекарка з Дніпрорудного Вікторія Кисельова дає ірландкам майстер-класи з вишивання та співає українських пісень

XI Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку: стартувала реєстрація

Впродовж доби окупанти завдали 400 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Програма «ENABLE» для представників молодіжних рад: встигніть зареєструватися

«Здорова їжа Запоріжжя»: у регіоні стартував проєкт, який покращить знання школярів про здорове харчування

У Запоріжжі учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» обговорили можливості для розвитку стартапів та інноваційних проєктів

У Запоріжжі учасники платформи «Діалог влади та бізнесу» обговорили можливості для розвитку стартапів та інноваційних проєктів

Початок травня – під звуки вибухів: ворожий удар по Запоріжжю

Ворожа атака на Запоріжжя: до лікарень міста продовжують звертатися постраждалі