Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька ОВА та Благодійна організація «Благодійний фонд «Ґлобал Емпавермент Мішн ЮА» підписали Меморандум про співпрацю

24 травня 2023 - 14:50

Очільник ЗОВА Юрій Малашко зустрівся з делегацією американської некомерційної організації Global Empowerment Mission (GEM), яка розпочала діяльність на території регіону в січні 2023 року в рамках програми гуманітарного напрямку.

Під час зустрічі обговорили шляхи комплексного вирішення проблем жителів, що постраждали від бойових дій на території Запорізького краю та налагодження подальшої взаємодії для ефективного відновлення гідних життєвих умов громадян.

Засновник та президент GEM Майкл Каппоні розповів, що найактивніше в Україні втілюються дві програми: гуманітарного напрямку, яка передбачає забезпечення населення речами першої потреби (їжа, одяг, засоби гігієни) та програма з відновлення пошкоджених будинків внаслідок ракетних ударів.

  • Щиро вдячний Global Empowerment Mission за підтримку в такий складний час. Готуємось до того, що після звільнення Запорізької області від окупантів може нічого не залишитись, тому єднаймо зусилля влади та міжнародних партнерів, щоб якнайшвидше допомогти нашим людям. Сподіваюсь, що після деокупації співпраця посилиться та ми відновимо регіон разом!, - наголосив Юрій Малашко.

Благодійники зазначають, що готові оперативно реагувати на потреби населення та робити запаси необхідних речей. Вже зараз представники організації відстежують руйнування, зокрема в обласному центрі, та готуються приступити до відновлювальних робіт в межах області після завершення бойових дій.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Вже скоро українці за кордоном зможуть користуватися інтернетом без роумінгу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 296 разів ударили по Запорізькій області

Участь Португалії в оборонних ініціативах допомагає Україні вистояти проти російських ударів – Президент

Розповсюджене уявлення про мобілізацію у день оновлення даних хибне – представники ТЦК та СП розвіяли поширений міф

Фабрика-кухня «ГотуЇмо»: переймаємо досвід організації шкільного харчування на Київщині

У нас налагоджена робота по допомозі військовим, – заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Щербаков на прямому зв’язку з мешканцями регіону

FutuLib: безоплатна добірка з тисячі книжок англійською

У Запоріжжі СБУ викрила схему «вирішення» земельних питань: за позитивне рішення посадовці вимагали 2 млн грн

Відкрив кафе в Запоріжжі під час війни: історія успіху підприємця з Оріхова

Як підтримати рідних, які перебувають на прифронтових територіях

В Запоріжжі представили Дорожню карту відновлення екологічної безпеки